فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

علیرضا نیکنام مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: با تلاش واحد حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب‌های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ  پس از شناسایی متخلفین در حاشیه رودخانه کن که که به صورت غیرمجاز با پمپ ثابت از رودخانه کن بهره‌برداری می‌کردند با ابلاغ اخطاریه قانونی نسبت به جمع آوری تجهیزات بهره‌برداری و پمپ های سیار اقدام شد.
وی افزود: در این اقدام تعداد یک دستگاه پمپ ثابت که توسط متخلفین در رودخانه‌های یاد شده کار گذاشته شده بود توسط ماموران این امور از رودخانه خارج و تعهد لازم از نامبردگان اخذ شد.


 
مدیر امور منابع آب تهران بزرگ در پایان گفت: امور آب تهران بزرگ با استناد به قانون توزیع عادلانه آب با افراد خاطی که با بی‌توجهی به قانون مذکور اقدام به بهره‌برداری غیرمجاز از منابع آب می‌نمایند برخورد قاطع قانونی را به‌عمل خواهد آورد.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید