فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

آب (فرمول شیمیایی: H2O) یک مایع شفاف که به شکل جهان رودخانه ها، دریاچه ها، اقیانوس ها و باران، و یکی از ترکیبات عمده مایعات از موجودات است. به عنوان یک ترکیب شیمیایی، یک مولکول آب شامل اکسیژن و دو اتم هیدروژن است که توسط پیوندهای کووالانسی متصل می شود. آب مایع در دمای محیط و فشار استاندارد است، اما اغلب شرکت وجود دارد بر روی زمین با حالت جامد، یخ آن؛ و حالت گازی، بخار (بخار آب). همچنین به عنوان برف، مه، شبنم و ابر وجود دارد.

آب 71 درصد از سطح زمین را پوشش می دهد.  این برای همه گونه شناخته شده از زندگی حیاتی است. بر روی زمین، 96.5 درصد از آب پوسته سیاره در دریاها و اقیانوسها یافت، 1.7٪ در آب های زیرزمینی، 1.7 درصد در یخچالهای طبیعی و یخ های قطب جنوب و گرینلند، درصد کمی در آب بزرگ و 0.001٪ در هوا به صورت بخار، ابر (تشکیل شده از یخ و آب مایع معلق در هوا)، و بارش. فقط 2.5٪ از این آب آب شیرین است، و 98.8٪ از آب یخ (به جز یخ در ابرها) است و آبهای زیرزمینی. کمتر از 0.3٪ از تمام آب شیرین است در رودخانه ها، دریاچه ها، و جو، و مقدار و حتی کوچکتر از آب شیرین زمین (0.003٪) است که در داخل بدن بیولوژیکی و محصولات تولید شده موجود است. مقدار بیشتری از آب در یافت داخلی زمین.

آب بر روی زمین حرکت می کند به طور مستمر از طریق چرخه آب تبخیر و تعرق (تبخیر و تعرق)، تراکم، بارش، رواناب و، معمولا از رسیدن به دریا. تبخیر و تعرق به بارش بیش از زمین کمک می کند. آب مورد استفاده در تولید یک سرویس خوب و یا به عنوان آب مجازی شناخته شده است.

آب آشامیدنی سالم به انسان و سایر موجودات مختلف ضروری است حتی اگر آن را فراهم می کند بدون کالری و یا مواد مغذی آلی است. دسترسی به آب آشامیدنی سالم است در دهه های گذشته تقریبا در هر بخشی از جهان بهبود یافته است، اما حدود یک میلیارد نفر از مردم هنوز فاقد دسترسی به آب سالم و بیش از 2.5 میلیارد دسترسی ندارند به بهداشت مناسب. است یک ارتباط روشن بین دسترسی وجود ندارد به آب سالم و تولید ناخالص داخلی سرانه است.  با این حال، برخی از ناظران برآورد کرده اند که تا سال 2025 بیش از نیمی از جمعیت جهان روبرو خواهد شد آسیب پذیری مبتنی بر آب است.  در گزارش، صادر شده در نوامبر 2009، نشان می دهد که تا سال 2030، در برخی از مناطق در حال توسعه جهان، تقاضای آب عرضه شده توسط بیش از 50٪. آب نقش مهمی در اقتصاد جهانی ایفا می کند، به عنوان آن را به عنوان یک حلال برای طیف گسترده ای از مواد شیمیایی توابع و تسهیل خنک کننده صنعتی حمل و نقل و. حدود 70٪ از آب شیرین مورد استفاده انسان می رود به بخش کشاورزی است.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید