اگر چه آب را پوشش می دهد سه چهارم از جهان و در مقادیر زیاد زینت آسمان در شکل گازی آن، حقیقت این است که آن را ضروری است که کمیاب در راه توسط انسان مورد نیاز برای مصرف. این امر مستلزم همه به مراقبت از آن را به عنوان بزرگترین گنج: زندگی است.

با این وجود طبیعت اجازه می دهد تا ظهور یک نوع بسیار خاصی از آب از اعماق زمین، یکی است که با مواد معدنی زمین غنی شده و از طریق فهرست به طور طبیعی خالص فیلتر بارها در طول سفر خود را در زیر زمین رفت.

آب معدنی آب از چشمه های معدنی که حاوی مواد معدنی مختلف، از جمله نمک و ترکیبات گوگرد است. آب معدنی ممکن است جوشان (به عنوان مثال، "هلو") به دلیل گازهای موجود.

به طور سنتی آب معدنی مورد استفاده قرار گرفت و یا مصرف شده در منابع بهار خود، اغلب به عنوان "گرفتن آب" و یا "در نظر گرفتن درمان است." در زمینه هایی مانند چشمه های معدنی، حمام، و یا چاه ها، شهرستانها توسعه اشاره شده است. اصطلاح "آبگرم" برای یک محل که در آن آب مصرف شده بود و غرق در مورد استفاده قرار گرفت. "حمام" که در آن آب در درجه اول برای حمام کردن، درمان، و یا تفریح مورد استفاده قرار گرفت. و "خوب" که در آن آب بود به مصرف می شود.

امروز آن را به مراتب شایع تر است برای آب معدنی به در منبع برای مصرف توزیع بطری شود. سفر به سایت آب معدنی برای دسترسی مستقیم به آب نادر است، و در بسیاری از موارد ممکن نیست (به دلیل حقوق مالکیت تجاری منحصر به فرد). بیش از 3،000 مارک های آب معدنی تجاری در دسترس در سراسر جهان وجود دارد.
مواد معدنی در مقابل معدنی؟

آب معدنی و آب معدنی مشابه ولی نه یکسان هستند.

"معدنی" آب که ممکن است از نوشیدن منبع آب آمده و به مواد معدنی که اضافه می شوند. بنابراین به دست آوردن خواص معدنی آن مصنوعی، در حالی که آب معدنی می شود تمایز خود را از طریق فرآیندهای طبیعی و نه با دخالت انسان است.

ریشه

آب معدنی از چشمه های طبیعی و یا چاه، خالص و سرشار از مواد معدنی می آید. بر خلاف آب شیر است که درمان های مختلف قبل از مصرف انسان دریافت می کند، آب معدنی به طور مستقیم از منبع بطری، بدون افزودن هیچ عناصر شیمیایی است. آن را تنها می رود از طریق یک فرایند فیزیکی تصفیه برای اطمینان از حداکثر خلوص.

آب معدنی را می توان با توجه به منشاء آنها است.

    هواشناسی: تولید شده توسط باران، برف و یخ زدایی.
    نوجوانان: کسانی که دید نور روز هنگامی که سطوح تراز وسط.
    فسیلی: تشکیل شده از رسوبات در کف دریا.
    مخلوط: تشکیل شده از مخلوطی از آب جوانان، شهاب سنگی و فسیلی است.

توپو چیکو آب معدنی سالم است و طعم بسیار عالی. در واقع می توان طعم طراوت خود را در هر زمان در هر مناسبت لذت ببرید.

با تشکر از ترکیب مواد معدنی طبیعی آن، توپو چیکو را می توان برای رفع تشنگی، کمک در روند گوارش و یا به عنوان یک میکسر در نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی استفاده می شود.

همچنین آن را بدون کالری است و هنگامی که به عنوان یک میکسر مورد استفاده قرار می افزاید: یک لهجه خوشمزه به نوشیدنی. در میان گزینه های مشترک به مزه آن هستند نمک، لیمو و نمک، آب میوه، آب میوه گلابی، هویج، آب لیمو، جین، ودکا و، البته، به خودی خود!

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید