در کنار انتظار: کاهش از یخچال و فریزر عمق فرانسه درب شمارنده (بررسی / رتبه)
یخچال و فریزر عمق ضد 24 اینچ عمیق برای بدن یخچال و فریزر است. عمق ضد تبدیل شده است یخچال و فریزر از انتخاب در بازسازی، به دلیل آن به نظر می رسد خیلی بهتر از نگاه کردن به طرف بافت سیاه و سفید از یک یخچال استاندارد

یکی از تصمیمات اول شما باید به هنگام خرید یک یخچال جدید خواهد بود که چه اندازه برای شما بهتر است؟

بسیاری از مشتریان که بازسازی آشپزخانه خود را برای امید بستن به یخچال عمق ضد. ترین دهانه برای این نوع از یخچال 36 "در عرض و حدود 72" بلند هستند. 22 فوت مکعب برای یخچال و فریزر عمق ضد - به طور کلی حجم حدود 20 است.

هنگامی که خرید یخچال جدید خود را در نظر گرفتن آنچه که برای شما مهم است تا آنجا که استفاده روزمره.

در زمان کوتاه. مطلع شمارنده رایگان عمق یخچال راهنمای خرید با امکانات و مقایسه تمام بهترین مارک های »
فرانسه یخچال و فریزر درب

درب فرانسوی تبدیل شده است محبوب ترین سبک در تبرید.

درب فرانسوی با تعریف یک طرف توسط طرف بالا با فریزر پایین است. این سبک بهتر از یک طرف توسط طرف برای یخچال و فریزر است، چرا که به شما خواهد شد سطح چشم با بسیاری از مواد غذایی، درجه شیب، و و مشخصتر زیر شلواری. دسترسی به یخچال خواهد شد بسیار آسان تر، و از آن خواهد شد عرض کامل بر خلاف در کنار هم.

اگرچه فریزر هم عرض کامل با یک قابل دسترس بیشتر را بیرون بکشد کشو، آن را مصالحه از یک یخچال و فریزر درب فرانسوی است. مواد غذایی منجمد باید در بالای هر یک از دیگر بر خلاف سمت سازمان یافته تر در کنار هم چیده شود.

jennair درب فرانسوی مقایسه یخچال و فریزر JFC2089WEM

مدل جن هوا JFC2089WEM (در بالا)، به طور معمول در 1،999.00 $ قیمت اما تخفیف می توانید تا 300 $ است متفاوت باشد. انرژی یخچال کارآمد با icemaker در فریزر زیر با تلگراف آب فیلتر شده در داخل. از ویژگی های تلگراف به شما پول از نیاز به خرید آب تصفیه شده در فروشگاه مواد غذایی را نجات دهد.
در کنار سمت یخچال ساید بای

هر خانه مجلل از 70S، 80s و 90s با یک یخچال عمق ضد همواره یک طرف توسط طرف داشته باشد. طرف توسط طرف ارائه دسترسی آسان برای یخچال و فریزر با بخش فضای فریزر متناسب بیشتر از یک درب فرانسه است.

برخی از مزایای این پیکربندی وجود دارد.

دسترسی بسیار آسان تر به بخش فریزر با ذخیره سازی بسیار سگمنتال تر و سازمان یافته در هر دو بخش وجود دارد. تلگراف یخ همچنین با استفاده از بسیار کمتر قابل استفاده در فضای یک طرف توسط طرف از یک درب فرانسوی.

سمت BOSCH کنار B22CS30SNS یخچال و فریزر

بوش B22CS30SNS (در بالا) به سمت اغلب به فروش می رسد ما در کنار هم، یک مدل effecient انرژی با نگاه پاک براق خوب در خارج است.

در حال حاضر پس از تخفیف در دسترس این یخچال است که در 1،999.99 $ قیمت.
درب فرانسه در مقابل جانبی توسط سمت یخچال و فریزر

    فضای جانبی در یک درب فرانسوی با اتاق یخچال است
    قیمت در درب فرانسه بهتر است
    بیشتر فضا در یک طرف توسط طرف سازمان
    فضای فریزر بیشتر در کنار هم

side by side vs. french door

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ساید سامسونگ آتلانتیس

فیلتر یخچال جنرال الکتریک

فیلتر یخچال الجی