فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

فیلتر یخچال

فیلتر آب یخچال حذف آلاینده ها و دیگر ذرات را از آب که از طریق آب و یخ تلگراف یخچال و فریزر خود می رود. همه ما دوست داریم به فکر می کنم که آب محلی ما 100٪ امن است، اما بسیاری از چیزهایی که گیاهان درمان از دست ندهید و دیگران که ممکن است تا در طول راه به خانه های ما را برداشت وجود دارد. این جایی است که فیلتر یخچال در می آید!

توانایی یک فیلتر آب در میکرون اندازه گیری شد. در واقع، کمتر امتیاز میکرون، بیشتر از فیلتر قادر به جذب آلاینده کوچکتر و کوچکتر است. فیلتر آب یخچال به طور معمول استفاده کربن فعال گرانولی، که یک امتیاز متوسط 20 میکرون.

اگر شما از یک آب سردکن و یخ یا یخ ماشین در فریزر خود را، سخت ترین قسمت ممکن است محل که در آن فیلتر شما نصب شده است. در اینجا چند نوع عمومی از فیلتر یخچال و مکان خود هستند:

پنجره مشبک

ترین یخچال و فریزر استفاده طولانی، کارتریج فیلتر بلند و باریک نصب شده در پایه یخچال، نزدیک پنجره مشبک. بسیاری از افراد، مانند فیلتر گرداب 4396508، دارای دستگیره پوشش فیلتر که کمک می کند تا آن را در ترکیب با جلو پنجره، گاهی اوقات آن را سخت به کار. فقط با یک چهارم نوبه خود، فیلتر اسلاید راست!

دیگر فیلترها موجود در پنجره مشبک، مانند KITCHENAID PUR پیشرفته 4396710 فیلتر، یک فشار دکمه که ejects کارتریج فیلتر هنگامی که فشرده. نسخه مشترک سامسونگ از این فیلتر به عنوان "نهایی II" و یا شماره مدل 9030 شناخته شده است.

فشار دکمه پنجره مشبک یخچال را آب FilterA فشار سبک دکمه فیلتر پنجره مشبک یخچال.

امانه کشویی آب FilterAn امانه / Maytag به رها کردن فیلتر یخچال.


رها کردن

برخی از فیلترهای آب یخچال و فریزر هستند و حتی بیشتر با این که در داخل محفظه کشویی در داخل محفظه مواد غذایی یخچال و فریزر خود را پنهان پنهان است. شایع ترین امانه PuriClean II فیلتر UKF8001AXX، که می تواند در امانه Maytag به، یخچال و فریزر KITCHENAID پیدا شده است. فیلتر SmartWater GSWF جنرال الکتریک و فیلتر LT600P ال جی در کشویی خزانه و همچنین پیدا شده است. برخی یخچال و فریزر سیرز سامسونگ ممکن است این نوع فیلترها اگر آنها توسط هم GE یا LG ساخته شده بودند استفاده کنید.

اسلاید از

بسیاری از اسلاید از فیلتر آب یخچال و فریزر شبیه آنهایی که در پنجره مشبک. برخی، مانند به علاوه DA29-00012A یا PureSource2 WF2CB فیلتر آب خالص، تنها نیاز به فشار یک دکمه (یا فیلتر خود) به خارج شود. برخی دیگر نیاز به یک چهارم نوبه شرکت قبل از آزاد شدن، مانند بوش CS-52 فیلتر.

اسلاید FRIGIDAIRE از آب FilterA FRIGIDAIRE اسلاید از فیلتر یخچال.

FRIGIDAIRE قوطی آب FilterA FRIGIDAIRE فیلتر قوطی یخچال در داخل یک فنجان محافظ.


قوطی

فیلتر آب قوطی کوتاه، چربی فیلتر های بشکه ای شکل هستند. اغلب حلق آویز کردن در پشت محفظه مواد غذایی یخچال و فریزر خود را در بر داشت. ترین، مانند فیلتر Maytag به UKF7003AXX یا GE فیلتر MWF، تنها نیاز به یک چهارم نوبه برداشته شود. برخی از فیلترها، مانند فیلتر FRIGIDAIRE PureSourcePlus WFCB، در داخل یک فنجان های پلاستیکی، که شما ممکن است نیاز به یک آچار به حذف محافظت می شود. فیلترها برای تصفیه آب با یک فنجان محافظ نیز واشر لاستیکی حلقه ای که باید جایگزین هر فیلتر ثالث.

فیلتر یخچال
فیلتر یخچالدرون خطی

برخی یخچال و فریزر فیلتر آب انجام می شود که در ساخته شده است و در فیلترهای خطی خارجی که از طریق خط آب متصل اطمینان داشته باشند. در حالی که آنها ممکن است راحت کمتر برای نصب، خبر خوب این است که شما در انتخاب فقط در مورد هر فیلتر آب درون خطی هستید، صرف نظر از آنچه نام تجاری و یا مدل یخچال و فریزر شما! سیستم فیلتر آب GE GXRLQ است ساده ترین نصب و راه اندازی، با جابجایی "پیچ و تاب و قفل" فیلتر کارتریج. دیگران، مانند فیلتر GXRTQ، با 1 / 4IN اتصالات مورد نیاز برای اتصال فیلتر به خط آب آمده است.

GE درون خطی آب FilterThe GE SmartWater GXRLQ فیلتر آب درون خطی.

فیلتر بای پس

برخی از افراد که خانه هایشان که با استفاده از طیف سیستم های خانه های تصفیه سعی کنید برای ذخیره پول با استفاده از فیلتر بای پس (یا "فیلتر ساختگی") در یخچال خود را. این فیلترها بای حاوی هیچ رسانه های فیلتر و تنها عمل را به این فضا از یک فیلتر آب یخچال و فریزر ظاهرا کار برکنار شده. حقیقت این است که بسیاری از یخچال و فریزر کارتریج فیلتر آب هنوز هم می تواند آلودگی های بسیاری است که یک فیلتر تمام خانه می تواند از دست حذف! همه فیلترها تمام خانه به طور یکسان هستند، و برخی فیلتر بسیار کمتر از دیگران است. اگر شما می خواهید برای دریافت بیشتر از آب آشامیدنی خود را، آن را همیشه توصیه می شود به ادامه استفاده از فیلتر آب طراحی شده برای یخچال شما و جلوگیری از این "گول زنک".

هنگامی که فریزر فیلتر آب خود را به شما پیدا کرده ام، از آن آسان است به یاد بگیرند که مدل شما داشته باشد. فیلتر حذف باید خاموش دریچه آب در خط، بنابراین شما لازم نیست که در مورد ایجاد یک ظرف غذا نگران باشید. اگر شما مطمئن نیستید، برای دستورالعمل بررسی کتابچه راهنمای یخچال و فریزر و یا آب فیلتر خود را.

یخچال شما همچنین ممکن است یک فیلتر هوا یخچال و فریزر که نیاز به جایگزین کردن هر از چند گاهی است. این فیلترها نگه داشتن هوا در تازه یخچال و بدون بو خود را. هر چند اگر شما یک ساخته شده است در فیلتر هوا برای یخچال شما را نداشته باشند، مقدار زیادی از هوا فرشنرس دسترس وجود دارد.

فیلتر آب یخچال و فریزر باید در مورد هر شش ماه تغییر کرده است. هر چه زودتر، اگر آب شما شروع به طعم کمی خنده دار است. اگر چراغ اخطار یخچال خود را بر روی و یا اگر می خواهید بدانید چه فیلتر آب خود را انجام برای آب در خانه خود هستید، در صورت تمایل به از طریق بخش فیلتر یخچال را آب از فروشگاه آنلاین ما فهرست!

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ساید سامسونگ آتلانتیس

فیلتر یخچال جنرال الکتریک

فیلتر یخچال الجی