فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

به نقل از ایسنا، شهباز حسن پور با اشاره به نشست خود با مدیران و مدیرعامل بانک تجارت کشور، اعلام کرد: بزودی پروژه بزرگ ملی انتقال آب خلیج فارس به کرمان سرعت می گیرد.

وی از اهمیت، بی نظیری و تاثیرگذاری این پروژه در کشور سخن گفت و اظهار کرد: با انتقال این آب، قطعا صنعت استان کرمان رونق خواهد گرفت.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به دست و پنجه نرم کردن صنعت و بحران آب، اشاره و تصریح کرد: تولید دو مجموعه عظیم گل گهر و مس سرچشمه با انتقال آب از خلیج فارس به کرمان شتاب بیشتری به خود خواهند گرفت و با توجه به افت سطح ایستابی آب های زیرزمینی و خشکسالی ها دیگر نیازی به استفاده از آب سفره های زیرزمینی نیست.

وی، یکی از راه حل های استان کرمان برای مقابله با بحران آب و مسایل و مشکلاتی که در پی خواهد داشت را انتقال آب از خلیج فارس دانست و افزود: خوشبختانه با هماهنگی های انجام شده و همکاری کنسرسیوم بانک های تجارت، کشاورزی و سینا اولین ال سی این پروژه توسط بانک تجارت تامین می‌شود.

حسن پور عنوان کرد: عملیات اجرایی پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان چند ماهی متوقف شده بود که با پیگیری ها متعدد، دوباره با سرعت به کار خود ادامه خواهد داد.

 

فیلتر آب , فیلتر یخچال سامسونگ ، فیلتر یخچال ، دستگاه تصویه آب ، فیلتر ، فروش فیلتر آب ، قیمت فیلتر آب

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید