جلسه بررسی فرصت های همکاری ایران و ایتالیا روز چهارشنبه مورخ 95/9/24 با حضور نمایندگانی از شرکت مدیریت منابع آب ایران، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در محل وزارت نیرو برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، در ابتدای جلسه آقای اورسو مشاور شرکت های ایتالیایی متقاضی سرمایه گذاری در ایران، شرکت های ایتالیایی که در زمینه آب و انرژی فعالیت می کنند را معرفی نمود. وی همچنین در خصوص همکاری شرکت سیرای با دانشگاه ونیز ایتالیا در خصوص بازیافت آب و استفاده مجدد از آن توضیحاتی ارائه کرد و گفت با بهره گیری از این شیوه بیش از شصت درصد آب می تواند برای شستشو و آشپزی قابل استفاده مجدد باشد.
آقای اورسو با اشاره به این نکته که مشکل اصلی در ایران،‌ مساله آب است،‌ آمادگی همکاری شرکت های ایتالیایی در زمینه شیرین کردن آب های شور، تولید انرژی و مهم تر از همه صرفه جویی در مصرف آب و جلوگیری از هدررفت آن را اعلام کرد و گفت ما حاضر به سرمایه گذاری در زمینه انتقال دانش و تکنولوژی هستیم و تمایل به همکاری مشترک در خصوص آموزش و ظرفیت سازی در زمینه های مذکور را داریم.
در ادامه، نمایندگان هر یک از شرکت های حاضر در جلسه توضیحاتی در زمینه فرصت های همکاری شرکت خود بیان کردند و قرار شد لیست پروژه هایی که طرف ایتالیایی امکان سرمایه گذاری و فاینانس در ایران را دارد، جهت انعکاس به وزارت نیرو اعلام گردد.
در پایان مقرر شد یک تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت نیرو،‌ طرف ایتالیایی(دانشگاه ونیز) و دانشگاه های مرتبط در ایران منعقد گردد.

فیلتر آب , فیلتر یخچال سامسونگ ، فیلتر یخچال ، دستگاه تصویه آب ، فیلتر ، فروش فیلتر آب ، قیمت فیلتر آب

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ویرپول و مای تگ 1 لول

فیلتر ماشین لباسشویی و ظرفشویی رسوب گیر

فیلتر یخچال کنمور و کنوود