فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

فرماندار شهرستان نهبندان در کارگروه سیل و طغیان رودخانه ها، مخاطرات دریایی، برق، آب و فاضلاب این شهرستان گفت: باید تدابیر پیشگیرانه ای برای کاهش خطرات ناشی از سیل اتخاذ کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی، در این نشست که با حضور فرماندار شهرستان نهبندان و سایر اعضای این کارگروه برگزار شد،" اصغر نظافت"، ضمن تشریح مراحل مدیریت بحران همچون پیش بینی ، پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازسازی در مواقع بحران، اظهار داشت: با توجه به وجود رودخانه های فصلی و گستردگی آنها در سطح شهرستان، همه ساله این منطقه بر اثر وقوع بارشها با بروز سیلاب روبروست و به همین جهت باید تدابیر پیشگیرانه ای برای کاهش خطرات ناشی از سیل اتخاذ کرد.
وی افزود: برگزاری جلسات مستمر کارشناسی با حضور اعضای کارگروه ،تدوین آیین نامه اجرایی عملیاتی نمودن طرح جامع سیلاب با اولویت بندی شهرها ،روستاها، شبکه راه های ارتباطی و خطوط انتقال انرژی و آب و فاضلاب در نهبندان بر مبنای اهمیت و میزان آسیب پذیری در برابر سیلاب و نیز تعیین راه کارهای مناسب برای افزایش ایمنی آنها قطعاً موجب بهبود فعالیت ها و تصمیم گیری ها در این بخش خواهد شد .
وی با اشاره به احتمال وقوع سیل در نقاط مختلف شهرستان نهبندان در سال جاری تاکید کرد: اعضای کارگروه با بررسی های فنی به ویژه در حوزه مطالعات آبهای سطحی ،تعیین ضرورت های مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه کاهش خسارات ناشی از سیل و دیگر خطرات و پیشنهاد آن به کمیته بحران نسبت به ساماندهی فعالیت های مرتبط با کنترل و کاهش خسارت سیل و پیگیری جهت تامین اعتبار مورد نیاز به منظور عملیاتی نمودن طرح ها اقدام لازم را به عمل آورند .
"محمد علی شهابی"، سرپرست اداره منابع آب شهرستان نهبندان نیز، گزارشی از اقدامات فنی مهندسی و فرهنگی اجتماعی صورت گرفته طی یک سال گذشته توسط اداره منابع آب این شهرستان در خصوص کنترل سیلاب، مخاطرات آن و همچنین رفع تصرفات رودخانه شوسف را بیان کرد.
در ادامه سایر اعضا در خصوص مواردی همچون، احداث بندسار در بالادست قنوات ،تعامل منابع طبیعی با دهیاری ها در خصوص اراضی مستثنیات، کنترل برداشت شن و ماسه رودخانه ها، استفاده بهینه از روان آبها، احداث دیوار ساحلی در مناطق پرخطر، جلوگیری از ساخت و ساز در بستر و حریم رودخانه، استفاده از تجهیزات دهیاری ها در مواقع وقوع سیلاب؛ پیش بینی محل اسکان اضطراری،پیش بینی اعتبار جهت احداث دیوار ساحلی برای تمام روستاهای در معرض خطر سیل ، بازدید از آب نماهای راه های مواصلاتی شهرستان و چاره اندیشی توسط اداره راه و شهرسازی،آماده بودن طرح عملیاتی هلال احمر شهرستان، بازگشایی پل ها و کانال های مجاری آب توسط اداره راه و شهرسازی ،به بحث و تبادل نظر پرداختند.