فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

ناحیه دوم عمرانی شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین صبح امروز (سه‌شنبه) در سفر امروز وزیر نیرو به استان اردبیل افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این باره گفت: وسعت ناحیه دوم عمرانی شبکه خداآفرین بالغ بر 18 هزار و 800 هکتار است که امروز 12 هزار و 500 هکتار از این ناحیه به بهره برداری رسید.مهندس "اصغر سلیمان زاده" وسعت کل اراضی طرح آبیاری و زهکشی خداآفرین در استان اردبیل را حدود 62 هزار هکتار عنوان کرد و گفت: طول کانال اصلی این پروژه 92 کیلومتر است.


مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با بیان اینکه کل اراضی 62 هزار هکتاری پایاب خداآفرین در استان اردبیل در قالب 4 ناحیه عمرانی در دست اجراست، عنوان کرد: ناحیه اول این پروژه قبلاً با وسعت حدود 7 هزار هکتار به بهره برداری رسیده است و ناحیه عمرانی دوم نیز با وسعت 12 هزار و 500 هکتار افتتاح شد.
سلیمان‌زاده کل اعتبار هزینه شده برای ناحیه دوم عمرانی پایاب خداآفرین در استان اردبیل را بالغ بر 2 هزار و 700 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی کل پروژه تا بحال 58 درصد است و تا بحال بالغ بر 6 هزار و 700 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است و تا پایان کل پروژه بالغ بر 8 هزار و 400 میلیارد ریال هزینه خواهد شد.
وی با اشاره با اشتغالزایی 26 هزار نفری این پروژه عظیم و ملی در استان اردبیل اظهار داشت: با بهره‌برداری کامل از این پروژه تا پایان سال آینده بیش از 10 هزار خانوار عشایری در شمال استان ساماندهی می‌شوند و درآمد سالیانه پروژه 10 هزار میلیارد ریال برای استان خواهد بود.

مطالب مرتبط

نیترات در آب آشامیدنی و روش های حذف و تصفیه آ

مقایسه یخچال ساید بای ساید با فرنچ در

آیا به راستی جنگ جهانی آب در راه است؟