فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

كلیه قطعات به كار رفته در ساخت دستگاه های تصفیه آب خانگی باید دارای استاندارد مواد غذایی باشند. آب یكی از مهمترین عوامل در سلامت هر انسان به شمار می رود. از این رو تهیه ی آب شرب سالم یكی از مهمترین رسالت های ما به شمار می رود. متاسفانه در طول سال های اخیر به دلیل رشد بیش از پیش برند های مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی مشتریان در انتخاب این دستگاه دچار مشكل می شوند. برخی از فروشندگان تعداد بالای مراحل را یكی از عوامل مهم در انتخاب دستگاه تصفیه آب عنوان می كنند.

همانطور كه پیش تر هم به آن اشاره شد استفاده از دستگاه های تصفیه آب غیر استاندارد نه تنها باعث بهبود كیفیت آب آشامیدنی نمی شود بلكه به دلیل اثرات منفی ممكن است صدمات جبران ناپذیری در پی داشته باشد.


مضرات دستگاه تصفیه آب خانگی غیر استاندارد


كلیه ی قطعات دستگاه های تصفیه آب خانگی اعم از پوسته فیلترها، هد پمپ، لوله كشی ها و اتصالات، ممبران و ... در تماس مستقیم با آب می باشند و به همین دلیل باید دارای استاندارد های لازم باشند.

نكته ای كه شاید در خرید بیشتر لوازم خانگی باید به ان دقت كرد خرید دستگاه تصفیه از شركت های معتبر و صاحب پیشینه است.

استفاده از دستگاه آب تصفیه کن غیر استاندارد می تواند با عدم كاهش كافی ذرات عملكرد نامناسبی داشته باشد. هدف از قرار دادن دستگاه تصفیه ی آب خانگی كاهش آن دسته از املاحی است كه در حد غیر مجاز در آب وجود دارند. اما در یك دستگاه غیر استاندارد میزان این املاح تا حد كافی كاهش نمی یابد. همچنین امكان وجود آلودگی های میكروبی در دستگاه های غیر استاندارد بسیار بالا می باشد و آب تصفیه شده آلوده به میكروب خواهد بود.

عمر كوتاه دستگاه های غیر استاندارد از دیگر مضرات آن به شمار می رود. استفاده از قطعات با كیفیت پایین باعث می شود كه دستگاه به سرعت مستهلك شده و كارایی مناسب در تولید آب مناسب را از دست بدهد.

طراحی غیر اصولی در این گونه دستگاه ها از دیگر مضرات دستگاه های تصفیه ی آب غیر استاندارد به شمار می رود. عدم انتخاب صحیح پمپ و دیگر قطعات باعث كاهش راندمان دستگاه می گردد.

به طور خلاصه می توان گفت كه با استفاده از دستگاه های تصفیه غیر استاندارد نه تنها كیفیت آب خروجی بهبود نمی یابد بلكه امكان وخیم تر شدن اوضاع نیز وجود دارد.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید