فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات : 88692900 021

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

وزیر نیرو با تاکید بر اینکه ۵۲ طرح نیمه تمام آب، برق و فاضلاب به ارزش حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان آماده واگذاری است، گفت: قرارداد ۲۶ طرح مربوط به آب و فاضلاب شهری نیز به ارزش حدود یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان برای همکاری با بخش خصوصی آماده شده است.
رضا اردکانیان در حاشیه جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با تاکید بر اینکه در این نشست مباحث مرتبط با طرح‌های نیمه تمام دولتی در دستور کار قرار گرفته بود، عنوان کرد: بر اساس گزارش ارائه شده در حوزه وزارت نیرو ۵۲ طرح آب، برق و فاضلاب به ارزش حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان آماده واگذاری است.


وی با تاکید بر اینکه مکانیزم واگذاری این طرح‌ها در آیین نامه اجرایی تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۹۷ تببین شده است، ادامه داد: با همکاری نزدیک سازمان برنامه و بودجه در حال شکل دادن هیئت واگذاری طرح‌های یاد شده هستیم و از بخش خصوصی نیز دعوت می‌کنیم هر چه زودتر در جریان جزئیات این طرح‌ها و روش‌های واگذاری آن قرار بگیرند.
وزیر نیرو افزود: جدای از این ۲۵ طرح نیمه تمام، قرارداد ۲۶ طرح مربوط به آب و فاضلاب شهری نیز به ارزش حدود یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان برای همکاری با بخش خصوصی آماده شده است و به زودی مراسمی را به منظور امضای رسمی و اعلام آن برگزار خواهیم کرد.
اردکانیان در پاسخ به این سوال که سهم نیروگاه‌ها در واگذاری به بخش خصوصی به چه میزان بوده است، گفت: این موضوع بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی دنبال می‌شود که شامل طرح‌هایی است که بر اساس سیاست‌های اصل ۴۴ و راهبری سازمان خصوصی سازی آماده واگذاری بوده که در سقف ۸۰ درصد ظرفیت نیروگاه‌های موجود است و بخش قابل توجهی از آن واگذار و تعداد دیگری نیز آماده شده است.

مطالب مرتبط

تماس با ما

فیلتر یخچال ویرپول و مای تگ 1 لول

فیلتر ماشین لباسشویی و ظرفشویی رسوب گیر