فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

مدیر امور نظارت بر خطوط انتقال فاضلاب تهران">شرکت فاضلاب تهران از پیشرفت ۴۶ درصدی عملیات اجرایی تونل بزرگ فاضلابرو غرب تهران خبر داد.

مسعود رضا ثامنی در این باره گفت: در این پروژه ماهانه به‌طور متوسط ۳۰۰ متر تونل با قطر داخلی سه متر به روش مکانیزه احداث می شود که در نوع خود یک رکورد محسوب میشود.


وی افزود: این پروژه علیرغم مشکلات موجود، طبق برنامه زمان‌بندی با سرعت مطلوب در حال پیشرفت است و در روزهای اخیر نیز با نصب « کالیفرنیا سوئیچ» در کیلومتر دوم تونل، سرعت عملیات اجرایی افزایش یافته است.

ثامنی تصریح کرد: با نصب سوزن های ویژه امکان عبور همزمان دو لوکوموتیو در تونل فراهم شده که این امر سرعت فرایند سگمنت گذاری (نصب قطعات بتنی پیش ساخته) در مقطع تونل و پیشرفت کار را تسریع کرده است.

این تونل که بخش عمده فاضلاب مناطق مرکزی و غرب تهران را به تصفیه‌خانه غرب انتقال خواهد داد، ۱۰.۸ کیلومتر است که ۹.۶ کیلومتر آن به روش حفاری و سگمنت گذاری کاملا مکانیزه با استفاده از دستگاه TBM در حال اجراست و ۱۲۰۰ متر از کل مسیر نیز بصورت کانال ورودی تا تصفیه خانه غرب اجرا شده است.