فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

مدیرکل دفتر نظام‌های بهره برداری و حفاظت آب و آبفای وزارت نیرو گفت: به دنبال اقدامات صورت گرفته، منابع آبی کشور فاقد هرگونه آلودگی میکروبی هستند.

جواد میبدی عنوان کرد: به طور کلی امسال وضعیت بارندگی در مقایسه با درازمدت و سال گذشته بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش یافته است، اما همزمان با کاهش کمیت بارش، کیفیت آب نیز با مشکلاتی مواجه می شود و باید درخصوص آب در دسترس کیفی‌بخشی لازم انجام گیرد، در همین راستا کارگروه ملی کیفیت منابع آب فعال است. استان ها باید منابع آلاینده را شناسایی کنند و در راستای کاهش آلایندگی ظرف ۲ سال آینده راهکارهای لازم را اجرایی کنیم تا آب موجود را سالم به مردم تحویل دهیم.


وی درخصوص وضعیت منابع آلاینده آب با بیان اینکه تاکنون هر استان و شرکتی جداگانه بحث آلاینده‌های منابع آب را دنبال کرده و به دلیل پراکنده‌کاری نظارت بر آن به روز و منسجم نبوده است، گفت: در جریان فعالیت کارگروه و طرح منطقه ای تلاش می شود که به صورت کامل وضعیت در سامانه ای در دسترس شهروندان قرار گیرد. قطعا دسترسی مردم به اطلاعات و عوامل آلوده‌کننده منابع آبی، کنترل و مسئولیت‌پذیری را تقویت می‌کند و نقاطی که درگیر آلودگی است بیشتر مورد توجه مسئولان و تخصیص اعتبارات قرار می‌گیرد.

 

میبدی با تاکید بر اینکه نظارت‌های شرکت‌های آب منطقه‌ای بر منابع آب در حوضه آبریز اعمال می‌شود و این طرح اثربخشی بالایی به دنبال داشته است، تصریح کرد: استان‌های مختلف بواسطه بافت و فعالیت‌های اختصاصی خود آلودگی‌های خاص خود را در منابع آب دارند به طور مثال در برخی مناطق شاهد آلایندگی فلزات سنگین، نیترات و ... هستیم، اما نکته قابل توجه این است که خوشبختانه آلودگی میکروبی در هیچ نقطه از کشور وجود ندارد.

 

وی اضافه کرد: ممکن است در برخی از نقاط شاهد افت کیفیت آب از نظر مزه و بو باشیم، اما بواسطه اقدامات انجام شده به هیچ عنوان آلودگی میکروبی وجود ندارد.

 

مدیرکل دفتر نظام‌های بهره برداری و حفاظت آب و آبفا وزارت نیرو در خصوص اجرای پروژه نصب کنتورهای حجمی بر روی چاه‌های کشاورزی عنوان کرد: تجربه ثابت کرده است در سال‌هایی که منابع مالی اجرای این پروژه توسط دولت تامین می شد کشاورز تعهد و مسئولیتی در قبال مدیریت کنتورها و مراقبت جهت جلوگیری از خرابی نداشت، به همین دلیل تصمیم بر این شد که کشاورزان خود با دریافت تسهیلات بانکی اقدام به نصب کنتورها کنند.

 

وی بیان کرد: در حال حاضر پرداخت تسهیلات به کشاورزان در حال انجام است و طی ۳ سال با نرخ سود ارزان قیمت که توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تقبل شده است، بازپرداخت دنبال می‌شود و کشاورز در این راستا هیچ فشاری را متحمل نمی شود. بر این اساس حفاظت و بهره‌برداری به کشاورز واگذار می شود و در صورت خرابی کنتور باید نسبت به نصب مجدد اقدام شود، این رویکرد در نهایت سود کشاورزان و منابع آبی کشور را به دنبال دارد.

 

میبدی با بیان اینکه از ۴۵۰ هزار چاه کشاورزی موجود در کشور تاکنون ۷۰ هزار چاه مجهز به کنتور حجمی شده‌اند، افزود: تعدادی از کنتورهای نصب شده در سال‌های گذشته توسط دولت خریداری شده، برخی توسط کشاورزان بدون دریافت تسهیلات انجام گرفته و برخی نیز از طریق پرداخت تسهیلات نصب شده است.

مطالب مرتبط

آلودگی آب شرب و اهمیت تصفیه

180 کشور جهان چگونه در مسیر حفظ اکوسیستم‌های

کارگروه طرح احیاو تعادل بخشی منابع آب زیرزمین