فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به تدوین طرح‌های آب شیرین‌کن برای تامین آب آشامیدنی استان گفت: هم اکنون به ظرفیت روزانه تولید ۷۰ هزار متر مکعب تاسیسات آب شیرین‌کن با مشارکت بخش خصوصی در استان بوشهر در دست ساخت است.

محمد پوریوسفی در نشست با سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر با بیان اینکه یکی از راهکارهای مهم تامین منابع آب آشامیدنی شیرین سازی آب دریا است، اظهار داشت: تاکنون ۲ طرح آب شیرین‌کن به ظرفیت هرکدام ۱۰ هزار متر مکعب در شبانه‌روز در کنگان و بوشهر وارد مدار تولید است  و طرح آب شیرین کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر ، عملیات اجرایی آن آغاز شده است .سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های آب شیرین‌کن با مشارکت بخش خصوصی اجرا می‌شود گفت: پس از بهره‌برداری از این طرح‌ها، آب تولیدی به صورت تضمینی خریداری و با قیمت بسیار نازل در اختیار مشترکان آب قرار می‌گیرد.

پوریوسفی با بیان اینکه مجوز ساخت آب شیرین کن در شهرهای وحدتیه ، دالکی و ۲۶ روستا به ظرفیت ۶۵۰۰ متر مکعب در شبانه روز و همچنین طرح نمک زدایی ( آب شیرین کن ) شهرهای سعدآباد و آبپخش و ۹ روستای مسیر به ظرفیت ۸۵۰۰ متر مکعب در روز اخذ و بلافاصله مقدمات لازم برای انتخاب سرمایه گذار فراهم شده و بزودی اجرایی خواهد شد .

وی، با اشاره به تولید ۱۸۷ هزار مترمکعب آب از طریق تاسیسات آب شیرین‌کن در استان بوشهر خاطر نشان کرد: براساس برنامه‌ریزی باید تا سال ۱۴۰۴ برای تامین آب آشامیدنی مردم استان بوشهر روزانه ۱۸۷ هزار متر مکعب آب از آب شیرین‌کن‌ها تولید شود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه اکنون ۵ درصد آب آشامیدنی استان بوشهر از آب شیرین‌کن تولید می‌شود افزود: این میزان  تا سال ۱۴۰۴ باید به ۴۰ درصد افزایش یابد.

پوریوسفی فرسودگی خطوط انتقال آب را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: با توجه به اینکه قدمت خطوط انقال آب استان بوشهر دارای عمر بالایی است باید نوسازی و اصلاح این خطوط در دستور کار قرار بگیرد.

 وی با تاکید بر توجه به مدیریت مصرف در آب آشامیدنی بیان کرد:  با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان نظام مهندسی برای استاندارد سازی ابزارآلات و انشعابات آب از این ظرفیت در مدیریت مصرف آب استفاده  می شود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تاکید کرد: مشترکان ضمن جلوگیری از سرریز شدن آب از منبع ذخیره خانگی، از آب فضای سبز خانگی جلوگیری و نسبت به رفع نشتی شبکه داخلی اقدام  نمایند.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید