فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

مشاور وزیر نیرو و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق گفت: جمهوری اسلامی ایران در حوزه آب و انرژی همکاری های گسترده ای با کشورهای اروپایی از جمله کمیسیون انرژی اتحادیه اروپا دارد.


 
فرهاد یزدان دوست، مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل طی دیدار با اشتفان شولتز سفیر کشور اتریش در ایران با اشاره اینکه جمهوری اسلامی ایران در منطقه‌ای بی‌ثبات و ناآرام قرار دارد، اظهار داشت: با این حال ایران از نعمت امنیت و ثبات برخوردار است؛ اما نیاز است برای از بین بردن و ریشه‌کن کردن چنین اتفاقاتی، همکاری بین کشورهای خواهان از بین بردن تروریسم هر چه سریع‌تر شکل بگیرد.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران خواهان توسعه همکاری‌ها در سطح دوجانبه و چندجانبه با کشور اتریش است، عنوان کرد: با توجه به راهبرد توسعه همکاری‌های بین‌المللی وزارت نیرو و نگاه مثبت به توسعه روابط با کشورهای اروپایی و همچنین سازمان‌های بین المللی، آماده هر گونه همکاری اقتصادی هستیم.
مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل به داشتن منابع وسیع انرژی‌های تجدیدپذیر در ایران اشاره کرد و گفت: در این خصوص نه تنها می توانیم به مرز خودکفائی برسیم، بلکه می توانیم به عنوان هاب در منطقه نقش آفرینی کنیم.
این مقام مسئول در وزارت نیرو اضافه کرد: در خصوص آب و آبفا، امور بین‌الملل وزارت نیرو به عنوان بازوی پرتوان وزارتخانه در تعاملات بین‌الملل می‌تواند به ایجاد یک گفتمان آبی بین دو کشور و تسهیل همکاری‌های دولتی و تجاری کمک نماید.
وی با درخواست از سفیر کشور اتریش مبنی بر معرفی طرف اتریشی برای ایجاد ارتباط با وزارت نیرو و اجرایی کردن اسناد منعقده، تصریح کرد: پس از ایجاد ارتباط می‌توانیم کمیته‌ها و زیرکمیته‌های تخصصی را شکل دهیم.
یزدان دوست به همکاری‌های وزارت نیرو با کمیسیون انرژی اتحادیه اروپا اشاره کرد و بیان داشت: این همکاری‌ها در ابعاد گسترده است و در این راستا در سطح بین‌الملل با کشورهای اتریش، آلمان، هلند و سوئیس در حوزه آب و انرژی ارتباط تنگاتنگی داریم.

مطالب مرتبط

تماس با ما

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب