فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

 مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: باید تمامی امکانات را برای تامین آب شرب تابستان ۹۸ بسیج کرده و برای افزایش تاب‌آوری تاسیسات و تداوم خدمات برنامه منسجم تدوین کنیم.


 
 حمیدرضا جانباز در نشست معاونین بهره‌برداری سراسر کشور ضمن قدردانی از تلاش و اقدام‌های انجام‌گرفته در تابستان برای ارائه خدمات پایدار به شهرها و روستاها گفت: تجارب اقدام‌های انجام‌گرفته، به خصوص تجارب و اقدامات صورت گرفته در راستای کاهش اثرات تنش آبی در تابستان و همچنین فعالیت‌های صورت گرفته به منظور تاب‌آوری تاسیسات باید مستند و منتشر شود.
وی در ادامه افزود: احتمال می‌رود وضعیت بارندگی در سال آبی ۹۸-۹۷ همانند سال آبی ۹۷-۹۶ باشد، لذا از هم‌اکنون باید برای سال آینده برنامه‌ریزی داشته باشیم.

وی گفت: دیگر مدیریت تامین آب به تنهایی پاسخگوی نیازها نیست و متاسفانه طرح‌های آبرسانی به سرعت به افق بهره‌برداری می‌رسند، هرچقدر ظرفیت تولید آب افزایش پیدا کند، تقاضا برای مصرف هم اضافه می‌شود، لذا لازم است بر روی مدیریت مصرف به صورت جدی سرمایه‌گذاری کنیم.

جانباز در ادامه به ضرورت جلب مشارکت مردم برای کاهش مصرف تاکید و خطاب به معاونین بهره‌برداری افزود: برای تغییر رفتار مصرف‌کنندگان نیاز به مشاور اجتماعی دارید. در ارتباط مستقیم‌تر با روابط عمومی از خدمات مشاورین اجتماعی برای مدیریت مصرف استفاده کنید. همچنین لازم است مردم را در جریان وضعیت آب هر منطقه‌ای قرار دهیم. از این رو برای جریان‌سازی خبری بایستی معاونین بهره‌برداری از قبل تمامی احتمالات را پیش‌بینی و مدل پاسخگویی آن را تهیه و در اختیار روابط عمومی‌ها قرار دهند تا با اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق سرمایه اجتماعی شرکت‌ها را افزایش دهیم.
 
باید تاسیسات را به صورت مشارکتی بهره‌برداری کنیم

در این نشست معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ابتدا نسبت به تشریح وضعیت نیروی انسانی شاغل در حوزه بهره‌برداری شرکت‌های آب و فاضلاب پرداخت و سپس با اشاره به فعالیت‌های شرکت‌های آب و فاضلاب برای عبور از تابستان ۹۷ از تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی کارکنان صنعت آب و فاضلاب قدردانی کرد.

حمیدرضا کشفی در بخشی از صحبت‌های خود درباره کیفیت آب شرب چنین اظهار داشت: کنترل‌ها و نظارت‌هایی که اعمال می‌کنیم از شاخص‌های ملی کنترل کیفیت بالاتر است.

وی در ادامه در خصوص پایدارکردن خدمات جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب گفت: از اولویت‌های بخش بهره‌برداری در حوزه فاضلاب بازچرخانی پساب از طریق اقتصادی کردن این فرآیند و از طریق فروش پساب می‌باشد که بایستی تمهیدات لازم پیش‌بینی گردد.

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور سیاست‌های اصلی حوزه بهره‌برداری را تهیه قرارداد تیپ بهره‌برداری بلندمدت از تاسیسات فاضلاب به جای قراردادهای کوتاه‌مدت یک ساله و سه ساله از تاسیسات آب و فاضلاب برشمرده و گفت: زمان بهره‌برداری امانی از تاسیسات گذشته است، باید تاسیسات خودمان را به صورت مشارکتی بهره‌برداری کنیم و نگرش بهره‌برداری مشارکتی را توسعه دهیم و فرآیندهای کاری را یکسان کنیم.

مطالب مرتبط

تدابیر پیشگیرانه ای برای کاهش خطرات ناشی از س

مشکل اصلی در بحث آب، مدیریت مصرف منابع آبی اس

طرح ساخت کانال آبی مصنوعی از خلیج فارس به درب