فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اشاره به سفر خود به استان اصفهان برای رسیدگی به وضعیت حقابه و معیشت کشاورزان این استان، گفت: در جریان این سفر و نشست با مسئولان و نهادهای مختلف استان مقرر شد رهاسازی آب از سد زاینده‌رود ۱۵ آذرماه با حضور نماینده صنف کشاورزان بررسی و نسبت به وضعیت مخزن سد تصمیم‌گیری شود.

به گزارش از وزارت نیرو، «عباس سروش» با اشاره به سفر روز گذشته خود به استان اصفهان و برپایی نشستی برای رسیدگی به وضعیت حقابه و معیشت کشاورزان این استان، گفت: این جلسه پنج ساعته با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان‌ها و نهادهای مرتبط از جمله آب، کشاورزی، نیروی انتظامی و دادستانی در محل استانداری اصفهان برگزار شد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد که افزایش خروجی سد زاینده رود و رهاسازی آب در تاریخ پانزدهم آذرماه با حضور نمایندگان صنفی کشاوزان بررسی شود و در صورت امکان بازگشایی در آن تاریخ، این موضوع به شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده رود اعلام شده و در صورت نبود آب کافی پشت سد، زمان جدید بازگشایی این رودخانه نهایی شود.

سروش ادامه داد: در این نشست همچنین مقرر شد که خسارات کشاورزان از سوی کارگروه برآورد در کمیته سازگاری با کم آبی محاسبه شود و این مبلغ از سوی صنایع پر آب‌بر استان تامین شود و در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا افزوده شدن نمایندگان صنف کشاورزی در کارگروه سازگاری با کم آبی استان اصفهان را از دیگر مصوبات این جلسه برشمرد و افزود: در ادامه این نشست حاضران مصوب کردند که اعضای کارگروه سازگاری با کم آبی با دبیری شرکت آب منطقه‌ای و دادستانی اصفهان به عنوان عضو جدید این کارگروه پیگیر اجرای مصوبات ۹ ماده‌ای احیای حوضه آبریز زاینده رود شوند.

وی ادامه داد: در مصوبه دیگر این جلسه تاکید شد که گزارش تکمیلی طرح جمع‌آوری و استفاده از پساب تصفیه خانه‌های شمال و جنوب و شرق اصفهان در کشاورزی شرق اصفهان تهیه و به کمیته تخصصی ملی سازگاری با کم آبی ارسال شود.

سروش در پایان تاکید کرد: همچنین در این نشست تهیه گزارش برای جلوگیری از برداشت‌های غیرقانونی، سدها و بندهای بالادست زاینده رود ظرف مدت سه روز نیز به تصویب رسید.

مطالب مرتبط

دستگاه تصفیه آب خانگی (زیرسینکی)

فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلتر بیرونی مینرال تصفیه آب یخچال ساید