فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

فیلتر تصفیه آب یخچال

مانند زنگ زدگی لوله ها ، آلودگی های محیط زیستی ، ذرات ریز و ... و یکی از اصلی ترین راه های تصفیه استفاده از فیلتر تصفیه آب یخچال می باشد . عملکرد فیلتر تصفیه آب یخچال حذف آلاینده ها و دیگر ذرات از آب می باشد . ما فکر می کنیم آب آشامیدنی لوله کشی ما 100% سالم است ، اما بسیاری از املاح ممکن است در طول راه آب به خانه های ما به آن اضافه شوند .

فیلتر تصفیه آب یخچال چه موادی را تصفیه می کند

فیلترهای تصفیه آب یخچال توانایی تصفیه مواردی از قبیل : کلر ، ذرات Particulate Class III ، سرب ، جیوه ، آزبست ، بنزن ، کلروبنزن ، آترازین ، کربوفوران ، لیندان ، توکسافن ، بو ، رنگ ، مزه را دارا می باشند .
 
این فیلترها دارای ضریب دقت فیلتراسیون 99 درصد می باشند .

عمر متوسط فیلترهای بیرونی تصفیه آب یخچال چه قدر می باشد ؟

عمر متوسط این فیلترهای بین 6 ماه الی 12 ماه می باشد .

روش نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

فیلترهای یخچال بر اساس دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شوند ، فیلترهای داخلی اصولا به صورت چرخشی به سمت چپ و راست باز و بسته می شوند . فیلترهای یخچال بیرونی در مسیر شلنگ قرار گرفته و به عنوان یک لایه اولیه عمل می کنند و از ورود رسوبات به مسیر لوله کشی یخچال و فیلتر اصلی جلوگیری می کنند .

خرید فیلتر تصفیه آب یخچال

مجموعه ما یکی از معتبرترین واردکنندگان و فروش محصولات تصفیه آب یخچال می باشد که سالها است به صورت اینترنتی و تحویل و پرداخت وجه درب محل توسط مشتری ، مشغول به فعالیت می باشد . شما مشتریان گرامی می توانید با خیال آسوده نسبت به خرید از مجموعه فیلتر آب اقدام نمایید .

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ساید سامسونگ آتلانتیس

فیلتر یخچال جنرال الکتریک

فیلتر یخچال الجی