فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: در سال آبی جاری، رهاسازی آب از سدهای ایوشان و مروک برای برنجکاری انجام نخواهد شد. رضا میرزایی، در حاشیه جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان در جمع خبرنگاران گفت: از کشاورزان این مناطق و سایر شهرستان‌های استان لرستان می‌خواهیم که از کاشت برنج و یا اجاره دادن اراضی کشاورزی خود به غیر بومیان جهت کاشت محصولات آب‌بر همچون چغندر و سیب‌زمینی خودداری کنند.وی بیان کرد: نباید برای سودهای مقطعی و زودگذر، منابع آبی و اراضی کشاورزی را نابود کنیم، بلکه لازم است منافع بلندمدت خود و نسل آینده را در نظر بگیریم.

 

میرزایی اضافه کرد: کشت برنج بجز در استان‌های شمالی (گیلان و مازندران) در سایر استان‌های دیگر کشور ممنوع شده است، لذا در لرستان نیز شرکت آب منطقه‌ای، سازمان جهاد کشاورزی، فرمانداران، بخشداران و سایر اعضای شورای حفاظت از منابع آب موظف شده‌اند که جهت حفاظت از منابع آب و خاک، جلوی کشت بی‌رویه برنج را بگیرند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه در سال زراعی گذشته، بیشترین انحراف از الگوی کشت مربوط به شهرستان دورود و بیرانشهر بوده است، گفت: در سال آبی جاری، از سدهای ایوشان و مروک برای برنجکاری آبی رها نخواهد شد، لذا از کشاورزان این مناطق و سایر شهرستان‌های استان می‌خواهیم که از کاشت برنج و یا از اجاره دادن اراضی کشاورزی خود به غیر بومیان جهت کاشت برنج جدا خودداری نمایند.

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ویرپول و مای تگ 1 لول

فیلتر ماشین لباسشویی و ظرفشویی رسوب گیر

فیلتر یخچال کنمور و کنوود