به نظر می رسد آب خروجی یخچال شما بعد از تعویض فیلتر کمی سیاه رنگ شده است ؟

در نسل جدید فیلتر های یخچال از کربن اکتیو و ذغال استفاده می شود . علت آب اولیه سیاه رنگ گرد و غبار کربن اکتیو و برش های ذغال است که جزء طبیعی فیلتر های یخچال است . ما درک می کنیم که شما به محض مشاهده این امر کمی نگران خواهید شد که فیلتر من ایراد دارد ، اما به شما اطمینان می دهید که این امر طبیعی می باشد و حتی درجه اطمینان به شما می دهد که فیلتر شما کاملا نو می باشد و در ساخت آن از کربن اکتیو  ، استفاده شده است .

چگونه سیاهی آب فیلتر یخچال را برطرف نماییم و از آن استفاده نماییم ؟

فیلتر من از نوع داخلی می باشد ( یعنی فیلتر در قسمت مخصوص فیلتر در داخل یا زیر رکاب یخچال نصب می شود )

بعد از نصب فیلتر جدید یک عدد پارچ بردارید و تا زمانی آب یخچال کاملا شفاف شود از آبسرد کن یخچال به صورت مداوم آب بگیرید . طی هر مرتبه که پارچ کاملا پر می شود مشاهده خواهید کار آب یخچال شفاف تر خواهد شد . 

فیلتر من از نوع بیرونی می باشد ( یعنی فیلتر در مسیر شلنگ آب یخچال نصب می شود )

اگر قبل از مطالعه این مطلب در وب سایت فیلتر آب ، اقدام به نصب کامل فیلتر یخچال خود کرده اید ، مطابق روش بالا تا شفاف شدن کامل آب از یخچال با پارچ آب بگیرید . اما اگر فیلتر خود را هنوز نصب نکرده اید ، با استفاده از این روش می توانید سریع گرد داخل فیلتر را تخلیه نمایید .

شلنگ را از دو سر فیلتر قبلی بچینید ، شلنگ ورودی آب را به یک سر فیلتر نصب نمایید ، سر دیگر فیلتر را داخل یک تشت یا قابلمه بزرگ بذارید ، شیر آب را باز بفرمایید و تا شفاف شدن کامل آب این امر را ادامه دهید . بعد از شفاف شدن آب شلنگ را به سر دیگر فیلتر نصب نمایید .

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ساید سامسونگ آتلانتیس

فیلتر یخچال جنرال الکتریک

فیلتر یخچال الجی