فیلتر یخچال

فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر

فیلتر یخچال ساید

فیلتر

فیلتر

فیلتر آب

فیلتر یخچال
فیلتر
فیلتر یخچال فیلتر آب فیلتر یخچال ساید فیلتر یخچال فیلتر یخچال
 
شماره سفارشات :  02122085150

ارسال رایگان به سراسر ایران

  برای ارسال عکس فیلتر در تلگرام کلیک نمایید

راهنمای جامع خرید فیلتر یخچال

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.حداکثر مدت زمان استفاده از فیلتر یخچال ساید چقدر است؟ 2.چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال 5.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد آب چیست؟ 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

به نظر می رسد آب خروجی یخچال شما بعد از تعویض فیلتر کمی سیاه رنگ شده است ؟

در نسل جدید فیلتر های یخچال از کربن اکتیو و ذغال استفاده می شود . علت آب اولیه سیاه رنگ گرد و غبار کربن اکتیو و برش های ذغال است که جزء طبیعی فیلتر های یخچال است . ما درک می کنیم که شما به محض مشاهده این امر کمی نگران خواهید شد که فیلتر من ایراد دارد ، اما به شما اطمینان می دهید که این امر طبیعی می باشد و حتی درجه اطمینان به شما می دهد که فیلتر شما کاملا نو می باشد و در ساخت آن از کربن اکتیو  ، استفاده شده است .

چگونه سیاهی آب فیلتر یخچال را برطرف نماییم و از آن استفاده نماییم ؟

فیلتر من از نوع داخلی می باشد ( یعنی فیلتر در قسمت مخصوص فیلتر در داخل یا زیر رکاب یخچال نصب می شود )

بعد از نصب فیلتر جدید یک عدد پارچ بردارید و تا زمانی آب یخچال کاملا شفاف شود از آبسرد کن یخچال به صورت مداوم آب بگیرید . طی هر مرتبه که پارچ کاملا پر می شود مشاهده خواهید کار آب یخچال شفاف تر خواهد شد . 

فیلتر من از نوع بیرونی می باشد ( یعنی فیلتر در مسیر شلنگ آب یخچال نصب می شود )

اگر قبل از مطالعه این مطلب در وب سایت فیلتر آب ، اقدام به نصب کامل فیلتر یخچال خود کرده اید ، مطابق روش بالا تا شفاف شدن کامل آب از یخچال با پارچ آب بگیرید . اما اگر فیلتر خود را هنوز نصب نکرده اید ، با استفاده از این روش می توانید سریع گرد داخل فیلتر را تخلیه نمایید .

شلنگ را از دو سر فیلتر قبلی بچینید ، شلنگ ورودی آب را به یک سر فیلتر نصب نمایید ، سر دیگر فیلتر را داخل یک تشت یا قابلمه بزرگ بذارید ، شیر آب را باز بفرمایید و تا شفاف شدن کامل آب این امر را ادامه دهید . بعد از شفاف شدن آب شلنگ را به سر دیگر فیلتر نصب نمایید .

مطالب مرتبط

فیلتر یخچال ساید سامسونگ آتلانتیس

فیلتر یخچال جنرال الکتریک

فیلتر یخچال الجی